Psia škola

V tejto sekcii nájdete ponuku kurzov, ktoré môžete absolvovať spolu s Vašim psom v našej škole.
Každý jeden kurz prebieha pod odborným vedením trénera.

KURZY

• Individuálny kurz
  • Základný kurz (poslušnosť + socializácia)
  • Kurz obrany
  • Kurz športovej poslušnosti
  • Kurz výstavnej prípravy

Kurz prebieha za prítomnosti majiteľa v areáli našej školy alebo v meste Dolný Kubín. Majiteľ sa učí správne pracovať a komunikovať so svojim psom pod dohľadom trénera. Na kurzoch vyučujeme základnú poslušnosť a riešime problémové správanie psa. V kurzoch je zahrnutá aj socializácia s cudzími psami. Nerobíme rozdiely, pracujeme so všetkými plemenami, v každom veku. Lekcia trvá max. 60 minút. Cvičisko je oplotené, vybavené agility prekážkami, a posedením pre majiteľov. Parkovanie a oplotený výbeh na voľné venčenie psov sa nachádzajú priamo v areáli.

Máte záujem o kurz so svojim psíkom?

PORADENSTVO

Ak zvažujete kúpu alebo adopciu psíka, poraďte sa o tom s profesionálmi. Psa si vyberáme najmä podľa jeho povahy, energie a nášho životného štýlu. V žiadnom prípade by Vás nemala motivovať farba srsti alebo krásne oči.

Ak máte problém so psíkom, ktorý je úzko spojený s Vašim domácim prostredím, oslovte nás. Objednajte si naše služby k Vám domov a spoločne problém zadefinujeme, určíme jeho pôvod a spôsob nápravy.

Chcete sa poradiť s profesionálom?